peníze

Varná deska od Panasonicu zahřívá jen tam, kde je třeba

Hrnce můžete postavit na libovolnou část desky, zahřeje je vždy, dokonce i když je posunete o kousek dál.

Panasonic na berlínském veletrhu IFA představil také inteligentní indukční varnou desku. Skládá se z řady malých spirál, které jsou propojeny na senzory tepla a zátěže.

Hrnec můžete postavit na libovolnou část desky, zahřeje ho vždy, i když jej posunete o kousek dál. Neplatí zde proto ani standardní rozložení na čtyři topné zóny, na desce tak můžete zahřívat i osm hrnců najednou. Na trh se dostane nejdříve ve druhé polovině příštího roku, cena je neznámá.

Japonský výrobce představil v Berlíně také nové televizory s LED technologií. Jejich největší úhlopříčka 60 palců (1,5 metru) je však menší než u většiny konkurentů. Výrobce se proto snažil zaujmout lepšími pozorovacími úhly a nízkou spotřebou A+.

Největším lákadlem byl 145 palcový, tedy 3,7 metrový, plazmový televizor s rozlišením 7680×4320 bodů (8K) a 103 palcový, tedy 2,6 metrový model, který zobrazuje prostorový obraz bez brýlí.

Panasonic přibalil aplikaci pro zařízení od Applu a se systémem Android, přes kterou lze obsah přenést na obrazovku druhého tabletu či televizoru. Nové modely televizorů umí zobrazit také vysílání na mobilním zařízení.

Related Articles

- Advertisement -pr clanky

Mohlo by Vás zajímat